Talentum * 2021. 05. 18. - 13:21

Tisztelt Szülők!

Mivel az idei tanévünk a covid miatt nem a megszokott rendben zajlott, a tanév végi programok is rendhagyóan alakulnak. Természetesen minden tanulónak csak a rá vonatkozó programokon kell részt venni.

Máj. 19. Angol idegen nyelvi mérés 6. o. 8. o.

Máj. 17-27.  Szülői értekezletek a Teams-ben. (pontos időpontokról az osztályfőnökök tájékoztatják a szülőket)

Máj. 24. pünkösd hétfő 10 óra Konfirmáció 8. o.

Máj. 26. Kompetencia mérés 6. o. 8. o.

Jún. 4. péntek 10 óra Nemzeti összetartozás napja (iskolai ünnepség a templomban)

Jún. 9. szerda Utolsó tanítási nap, 10 órakor tanévzáró a templomban (csak a tanulók részvételével)

17 órakor 8. o. búcsúestje (csak 8. o.)

Jún. 10. csütörtök Fenntarthatósági témanap keretében egész napos kirándulás osztályonként. (pontos programról az osztályfőnökök tájékoztatnak)

Jún. 11. péntek Diákönkormányzati nap. Alsó tagozat a Bregyóba, felső tagozat a Sóstóra megy. Dél körül mindenki visszaér az iskolába, kérjük a szülőket, ekkorra jöjjenek a gyerekekért. Délután a  ballagásra  dekorálnak a pedagógusok és a hetedikesek.

Jún. 12. szombat 10 óra ballagás az iskolából a templomba (7. o. részvételével, többiek nem!)

Jún. 14-15. tanulóknak igazgatói szünet

Jún. 16. 16 óra Bizonyítványosztás osztályonként a tantermekben. (csak a tanulók részvételével)

Jún. 4-én, 9-én, 16-án, nem kérünk iskolai ünneplő ruhát, de kérjük, hogy templomi alkalomnak megfelelő öltözékben jelenjenek meg a gyerekek.

Jún. 9-ig minden tanítási napon egész napra biztosítjuk az iskolai étkezést, utána nem rendelünk étkezést. 11-én tízórait hozzanak a gyerekek.

Köszönöm az egész éves együttműködésüket, az online oktatás során nyújtott segítségüket. Reméljük, hogy a következő tanévet nyugodtabb körülmények között kezdhetjük el.
Áldott, pihentető nyarat kívánok minden családnak!

Székesfehérvár, 2021. 05. 18.
Szanyó Gáborné, igazgató